Uncategorized

Kız, tekerlekli sandalyesinden korkmayan bir kediyi asla bulamayacağından endişe etti, bu kurtarılan sokak kucağına sıçrayana kadarUygun büyükgüzel_ctg_belowtitle

Kedi Sinatra, tıpkı kendi şarkıcısı gibi mavi gözleri ve vokalleri ile bilinir. Suncoast Hayvan Barınağı’ndaki kurtarıcı Larissa Condarcure, “Adı ona çok yakışıyor,” dedi. Aşk Miyav. “O her zaman çok vokaldir.”

Yine de, kedinin ilk günleri kolay değildi, çünkü bu “Ol” Mavi Gözler ”sokaklarda büyüdü. Sinatra’nın şansı, mahallesindeki topluluk kedileri besleyen bir adam olan Chris Poole ile arkadaş olduğu zaman değişmeye başladı. Poole, Sinatra’nın başlangıçta ürkek olmasına rağmen, onu olası bir kurtarma adayı yapan diğer mahalle kedilerinden çok daha dostça olduğunu fark etti.

Fotoğraf: YouTube / Aşk Miyav

Bu Poole’nin Larissa’nın çalıştığı kurtarma kuruluşu Suncoast Animal League ile iyi haberleri paylaşmasına yol açtı. Kaderin sahip olduğu gibi, sığınak tam da Sinatra gibi cesur, sokak akıllı bir pisi aramaya başladı. Suncoast ile yakın zamanda bir kediyi kurtarmak isteyen ancak elektrikli tekerlekli sandalyesinin sesi tarafından ürkütmeyen bir kediyi bulmakta zorlanan genç bir kadın, Kiley tarafından temas kuruldu.

“Bir kedi bulduklarındaki sıkıntıları açıkladılar ve ben de onları doğru kedi bulmaya kararlıydım,” Larissa Hatırlanacağı. Bu yüzden, kedigillere çalışan normal seslerden korkmayan tatlı, sokak zeki bir kedi olan Sinatra ile tanıştığında – Larissa mükemmel bir eşleşme bulmuş olabileceğini düşündü.

Fotoğraf: YouTube / Aşk Miyav

Bu içgüdüler Kiley ve Sinatra ilk tanıştıklarında doğrulandı. Kedi Kiley’e bir baktı ve sonra genç kadının kucağına atladı ve yatmaya başladı. Kiley ve annesi Lori, tatlı kediyi yerinde kabul etti.

Sinatra, tekerlekli sandalyeye bağlı en iyi arkadaşıyla bol miktarda tur zamanı içeren bir ev kedisi olarak yeni hayatına hızla uyum sağladı. Diğer kedilerin bu kadar korkutucu bulduğu tekerlekli sandalyeye de Sinatra’ya bir duraklama anı verdi. “Evin etrafında dolaşmakla daha az ilgilenebilirdi,” dedim Lori. “Aslında, bir hız patlaması gibi ve yoldan çekilmiyor bile.”

Fotoğraf: YouTube / Aşk Miyav

Parite salgın sırasında daha da büyüdü ve Sinatra şimdi herkesin evden çalıştığı / okuduğu tüm dikkatleri açıkça çekiyor. “Sanki buraya geldiğinden beri ailenin bir parçası gibi,” Lori dedim kızının yeni kedi arkadaşının “Okulunu yaparken tekerlekli sandalyede kucağında oturuyor ve gün boyunca onu sokuyor. Burada sadece zekice aşırı yük var! ”

Aşağıdaki videoda Sinatra hakkında daha fazla bilgi edinin!

Uygun büyükgüzel_ctg_abovevideo

Bugün Ulusal Kurtarma Köpeği Günü: Aşağıdaki “İleri” ye tıklayınız!

J. Swanson Seattle’da yaşayan bir yazar, gezgin ve hayvan meraklısıdır, köpek veya kedi sahipliğinin çocuk sayısından bile ağır bastığı uygun şekilde evcil hayvanların ilgisini çeken bir şehirdir. Hava izin verdiği zaman, dışarı çıkmayı ve Kuzeybatı Pasifik’in geri kalanını keşfetmeyi, her zaman elinde bir kahve içmeyi sever.

Uygun büyükgüzel_ctg_belowcontent


Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı