Uncategorized

Dünya Bipolar Günü’nde “bp Dergisi” 15 Yıllık Başarıyı Kutluyor, Sosyal Medya Kampanyasını Başlattı

Son Güncelleme: 23 Mar 2020

#bipolarSTRONG Geçin! bipolar topluluğun gücünü, cesaretini ve dayanıklılığını vurgulamak için 30 Mart’ta başladı

BUFFALO, NY, 23 Mart 2020 — 15 yıl önceki ana sayısı ile, bp Dergisi bipolar bozukluğu olan bireyler ve onları seven insanlar için erişilebilir bir bilgi ve ilham kaynağı olarak öncülük etti.

Online, bphope.com, cehalet ve sessizliğe meydan okuma, tedavi edilebilir bir hastalık olduğu mesajını pekiştirme ve bundan etkilenenlere bir destek ağı verme misyonunu genişletir.

Neden Önemli?

Korku ve utanç, bu beyin temelli rahatsızlıkla yaşayan tahmini 12,6 milyon Amerikalı için önemli konulardır.

ABD Ulusal Sağlık Enstitüleri’ne göre, yardım aramada isteksizlik, doğru bir teşhis ve etkili tedavi almadan önce sekiz yıla kadar tehlikeli bir boşluğa katkıda bulunur.

Bipolar bozukluğu olan beş kişiden biri, etkili tedavi olmadığında intiharla ölmektedir. İntihar girişimi oranları da ortalamadan çok daha yüksektir.

Yönetilmeyen ruh hali belirtilerinin aileler, ilişkiler, mali durum ve iş güvenliği üzerinde toksik etkisi olabilir. Erken tedavi ve eğitim bu tür tahribatı önler.

#bipolarSTRONG Geçin!

30 Mart 2020’deki Dünya Bipolar Günü için, bphope.com güçlü mesajları ve güç, cesaret ve dayanıklılık hikayelerini hashtag ile paylaşıyor #bipolarSTRONG, karşısında Facebook, heyecan, ve Instagram. bphope.com herkesten katılmalarını istiyor, bipolar ile yaşayanların zorluklarının ve inanılmaz başarılarının anlaşılmasını ve kabul edilmesini teşvik etmek için kolektif bir ses yaratıyor.

“Dünya Bipolar Günü, bipolar bozukluğu olan bireylerin tatmin edici yaşamlara öncülük edebileceğini ve yapabileceğini göstererek duyarlılığı artırmaya ve umudu yaymaya yardımcı olmak için mükemmel bir fırsat” diyor bp Dergisi.

Ek bilgi için şu adrese gidin: bphope.com/world-bipolar-day/.

15 Yıllık Güçlendirme

bp Dergisi birinci şahıs başarı öyküleri (ünlü profilleri dahil), deneyimli deneyime sahip kişilerin sütunları ve semptomları yönetme ve sağlıklı yaşam tarzları oluşturma konusunda derinlemesine özellikler aracılığıyla güçlü bir mesaj olan “yalnız değilsin” mesajı verir.

15. yıl dönümü sayısında şu özellikler yer alıyor:

  • NBC golf yorumcusu David Feherty bipolar depresyonu ve eski madde kullanımı hakkında samimi bir şekilde konuştu.
  • Chyler Leigh (Grey’in Anatomisi, Süper kız) bipolar yolculuğuna ve neden “Vokal Olun: Akıl Sağlığı için Konuşun” kampanya.
  • Sean Astin (Rudy, Yüzüklerin Efendisi), akıl sağlığı savunucusu oğlu ve Akademi Ödülü sahibi Patty Duke, ünlü annesinin ruh hali değişimleriyle uğraşırken ailelerinin nasıl “affedicilik konusunda uzmanlar” olduklarını tartışıyor.

Sorunun içeriği hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: bphope.com/winter-2020

* * * * *

hakkında bp Dergisi ve bphope.com

bp Dergisi (bphope.com), Green Apple Courage Inc. tarafından yayınlanan bir Amerikan tüketici ruh sağlığı baskı dergisi ve web sitesidir. Sağlıklı yaşam tarzı makaleleri, bloglar ve e-bültenler aracılığıyla bipolar topluluğa hizmet eder. Kardeş yayını, esperanza (hopetocope.com), aynı zamanda bir Amerikan İngiliz dergisi, depresyon ve endişe ile yaşayan insanlara umut veriyor.

İletişim: [email protected]
Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı