Uncategorized

COVID-19 Salgını sırasında, İşadamı Otistik Çocuğu Gıda Aversionlarıyla Beslemek İçin Adım AtıyorUygun büyükgüzel_ctg_belowtitle

Sekiz yaşındaki Lucas Buckley sözsüz otizme sahiptir ve yaşamının büyük bir kısmı boyunca yemek yemek istediği yiyecek türlerini ciddi şekilde kısıtlayan güçlü gıda isteksizlikleriyle mücadele etmiştir. Son dört yıldır neredeyse tamamen McCoys alev ızgara biftek cips (cips) ve başka bir şey yemeyi reddetti.

Batı’da Gomersal’da yaşayan Lucas’ın annesi, gıda isteksiz çocukların çoğunun yaptığı gibi, oğlunun yiyecek seçiminin çok sağlıklı olmadığını biliyor ve mümkün olduğu zaman dallamaya teşvik etmeye çalışıyor. Ancak gıda isteksizlikleri çok şiddetli olabilir ve onlarla mücadele eden insanlar genellikle yetersiz beslenme veya dehidrasyon kaçınmayacakları bir şey yemeye ya da içmeye rıza göstermeden önce. Bu tür şeylerle uğraşan aileler genellikle sağlıklı diyetlerin önemli olmasına rağmen, en hayati şey bir çocuğun yediği bir şey, Ne olursa olsun.

Lucas yiyor 20 paket Her gün en sevdiği fişlerden, annesi Amanda, normal şartlar altında bile yemek için daha fazla bulmanın yolları için çırpınabilir. Ancak yeni bir koronavirüs türü olan COVID-19 virüsü dünyayı süpürmeye başladığından, oğlu için yiyecekleri izlemesi çok daha zor oldu.

COVID-19, dünya çapında yüz binlerce insana bulaştı ve birkaç bin kişiyi öldürdü. Dünyanın pek çok yeri kilitlenmeye ya da kilitlenmeye hazırlanırken, insanlar tuvalet kağıdı, maskeler, sabun, el dezenfektanı ve Tabii ki, her türlü yiyecek. Lucas’ın diyetinin ana elyafı dahil.

“O cipsleri sadece dört yıldır yiyor,” diyor Amanda. “Her zaman tuzlu yiyecekleri tercih etti ve yıllardır sadece gerçekten cips veya McDonald’s cipsleri yiyor. Özellikle şu an olan biteni bulmak imkansızlaşıyordu. ”

Anne, oğlunun sevdiği özel yongalar için alanındaki her mağazayı aradı ve hatta Lucas’ın en sevdiği yiyecekleri doğrudan kaynaktan almak için McCoys ile temasa geçti. “McCoys’ten doğrudan bir tedarik almaya çalıştım ama hiç kimseyi alamadım,” diye yakınıyor.

Amanda, oğlu için nerede daha fazla yiyecek alacağını merak ederek üç uykusuz gece geçirdiğini söylüyor. Neyse ki, Martin KilgallonFM Taste Ltd. adlı bir satış makinesi şirketinin genel müdürü, oğlunun hikayesini duydu ve yardımcı olabilmek için ne yapmaya karar verdi.

Martin ve karısı Anne-Marie’nin otistik çocukları var ve gıda isteksizliklerine yabancı değiller. Yine de, Lucas’ın sadece çok özel bir çip markasını ve lezzetini yiyeceğini öğrendiklerinde “goback” olduklarını söylüyorlar. Martin’in şirketinin bu tür çiplerden hiçbiri yoktu, ancak bağlantılarını iki kutu bulmak için kullandı.

Amanda’nın arkadaşlarının ve ailesinin topladıkları ve diğerleri arasında, Lucas şimdi 140 paket Annesi daha fazlasını ararken en az bir hafta dayanacak kadar cips. Kalıcı bir çözüm değil, ancak bu zor zaman zarfında insanların topluluklarının üyelerine yardım ettiğini görmek bizi çok mutlu ediyor.

Bir hatırlatma olarak, COVID-19’un patlamasını beklerken, lütfen çok fazla ek malzeme stoklamak yerine sadece meşru olarak ihtiyacınız olanı satın alın. Satın aldığınız ürünlere umutsuzca ihtiyaç duyan biri olup olmadığını asla bilemezsiniz. İhtiyacımız olanı alabilmemiz için raflarda biraz bırakın!

COVID-19 nedeniyle panik yapan insanlar yediği tek yiyecek olmadan otistik çocuğu terk ediyor: Aşağıdaki “İleri” ye tıklayınız!

Elizabeth Nelson bir sözcü, Grand Rapids’deki Aquinas College mezunu, dört yapraklı yonca bulucu ve dilbilgisi uzmanıdır. Dört yaşından beri batı Michigan’da yaşıyor ama yeni (ve eski) yerlere seyahat etmeyi seviyor. Boş zamanlarında, o. . . bekle, boş zaman nedir?

Uygun büyükgüzel_ctg_belowcontent


Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı