Uncategorized

Bugün Ulusal Kurtarma Köpeği GünüUygun büyükgüzel_ctg_belowtitle

Bugün Ulusal Kurtarma Köpek Günü, yani hayatınızdaki kurtarılmış köpek (ler) i kutlamak için mükemmel bir bahane!

Bu tatil20 Mayıs’ta her yıl kutlanan, Öğreten KuyruklarABD hayvan barınaklarında yaşayan tüm mükemmel şekilde benimsenen köpekler hakkında farkındalık yaratmak. Aynı zamanda insanlara evcil hayvanlarını kısırlaştırmak / kısırlaştırmak için hatırlatmak için bir fırsattır, bu da ülke genelinde barınaklara paketlenmiş evsiz hayvanların alımını azaltmaya yardımcı olur ve çocuklara hayvanlarla nasıl güzel bir şekilde oynayacaklarını öğretir, onlara nazik ve sorumlu evcil hayvan sahiplerine dönüşmelerine yardımcı olur.

Bu özel gün, 2009’da kabul edildiğinden beri TTT’nin çocuk kitabı serilerinde ana karakter haline gelen kurtarılmış bir köpek olan Cooper’dan ilham aldı. O zamandan beri Cooper (ve serideki diğer barınak evcil hayvanları) gençlere özel dersler vermesine yardımcı oldu. köpekleri (evsizlik ve kötüye kullanım da dahil olmak üzere zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalan) kurtarmış olan bakım, şefkat, empati ve azmin önemi, sınırsız arzda bulunur.

Bugün hayvan kabulünü kutlamanın birçok yolu vardır, özellikle de koşullar evinizi ihtiyacı olan bir sığınak köpeğe açmanıza izin veriyorsa. Vakıf, durumu anmanın başka bir mükemmel yoludur, çünkü birçok evsiz yavru, gürültülü barınak ortamından bir mola ve sosyalleşmelerini uygulama şansına ihtiyaç duyar. Bu düzenleme, koruyucu ebeveynler için de iyi çalışır, çünkü birçok insan evcil hayvanlarını karantinadaki yaşamın zihinsel ve duygusal zorluklarında gezinmelerine yardımcı olarak kredilendirmiştir.

Bu arada, hayvan barınakları her zaman bağışlara ihtiyaç duyuyor, özellikle de COVID-19 onları sınırlı sayıda gönüllü ve personel ile yapmaya zorladı. Bu arada, kurtarılmış köpeklerimizi sosyal medyada (güvenli bir şekilde) kutlayabiliriz, bu da barınak evcil hayvanınızı şampiyona etmenin ve hayvan kurtarma hakkındaki kelimeyi yaymanın mükemmel bir yoludur. Kelimeyi yay!

Kurtarılan köpeğin hayatını nasıl değiştirdi? Yorumlarda bizden bahsedin!

Ebeveynlerine “Güvensiz Bağlanma” Yapan Bebeklerin Otizme Sahip Olmaları Daha Muhtemeldir, Çalışma Bulguları: Aşağıdaki “İleri” ye tıklayınız!

J. Swanson Seattle’da yaşayan bir yazar, gezgin ve hayvan meraklısıdır, köpek veya kedi sahipliğinin çocuk sayısından bile ağır bastığı uygun şekilde evcil hayvanların ilgisini çeken bir şehirdir. Hava izin verdiği zaman, dışarı çıkmayı ve Kuzeybatı Pasifik’in geri kalanını keşfetmeyi, her zaman elinde bir kahve içmeyi sever.

Uygun büyükgüzel_ctg_belowcontent


Source link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı